Portal branży blacharskiej

Blacha.biz to miejsce stworzone dla wszystkich osób interesujących się i działających w branży blacharskiej – producentów, dystrybutorów, instalatorów, klientów i pasjonatów. Jednym słowem dla każdego!

W naszym serwisie internetowym znajdziesz szeroki Katalog Firm prezentujący setki sprawdzonych, rzetelnych firm z branży oraz Katalog Produktów, w którym odnajdziesz szeroko opisane produkty i usługi firm z branży blacharskiej.

Dzięki darmowej usłudze EZO  jednym kliknięciem złożysz Elektroniczne Zapytanie Ofertowe do wielu firm, które skontaktują się z Tobą i przedstawią wycenę produktu lub realizacji usługi.

Blacha.biz to portal, w którym odnajdziesz interesujące artykuły, prezentacje rynkowych nowości, porady, opisy technologii i wiele innych ciekawych treści.

Serwis jest również bardzo skutecznym medium promującym firmy oraz produkty z branży blacharskiej. W portalu można odnaleźć firmy trudniące się dostawą i produkcją wielu rodzajów blach, maszynami i urządzeniami do produkcji, usługami cięcia, formowania, gięcia czy łączenia blach.

Jeśli prowadzisz branżową firmę to odwiedź portal Blacha.biz i bezpłatnie dodaj swoją firmę do naszego katalogu.

Blacha.biz - portal branży blachy