Firma funkcjonuje na rynku od 2004 roku. Jesteśmy autorem i właścicielem sieci branżowych portali internetowych dostarczających usługi dla firm i użytkowników indywidualnych. Po analizie rynku, doszliśmy do wniosku, iż potrzebne są serwisy ukierunkowane na daną działalność gospodarczą, w których swoje miejsce znajdą firmy i osoby z nią związane. Nasze serwisy branżowe są cennym źródłem informacji dla osób poszukujących kontaktów, produktów czy informacji branżowych.

Stworzyliśmy portale internetowe dla kilkudziesięciu branż, aktualnie w naszej bazie jest kilkadziesiąt tysięcy podmiotów gospodarczych, tysiące produktów i informacji branżowych, liczby te wciąż rosną. Codziennie nasz dział redakcyjny dba o treści pojawiające się na serwisach i o to aby były zawsze aktualne.Sukces, jaki odniosły portale zmotywował nas do dalszego działania. Aktualnie wraz z kilkoma firmami z różnych branż pracujemy nad kolejnymi serwisami oraz rozwiązaniami, które przyczynią się do atrakcyjności oferty portali, a przede wszystkim wpłyną na zadowolenie naszych klientów i zwiększą ich zyski.

Więcej informacji o portalach znajdziesz w dziale PORTALE BRANŻOWE. Administrowanie i obsługa portali nie jest naszym jedynym zajęciem, więcej informacji znajdziesz w dziale OFERTA.

Nasze portale internetowe
Alarmy.org
Blacha.biz
Budowa.org
Budownictwo.org
Chlodnictwo.biz
Elektryka.org
jedzenie.info.pl
Klimatyzacja.biz
Kominy.biz
Ksiegowosc.org
Metale.org
Narzedziownia.org
Nieruchomosci.biz
odpylanie.info
Ogrzewanie.info.pl
Opakowania.biz
Rachunkowosc.org
Sacro.com.pl
stolarstwo.org
Styropian.biz
Tworzywa.org
Wentylacja.biz

Mobilnyserwisant.pl - łatwe i szybkie dokumentowanie zleceń.

Stworzyliśmy narzędzie do łatwego i szybkiego dokumentowania zleceń za pośrednictwem telefonu/tabletu o nazwie MobilnySerwisant. Aplikacja instalowana jest na urządzeniach mobilnych z systemem Android oraz jest dostępna także przez przeglądarkę internetową. Pracownik wykonujący swoją pracę dokumentuje ją zwykle telefonem poprzez wykonanie zdjęcia. Aplikacja MobilnySerwisant robi to samo ale daje również możliwość opisania zdjęcia krótkimi notatkami. Po zakończone pracy pracownik jednym kliknięciem wysyła wszystkie zdjęcia i notatki na serwer, gdzie pracodawca/kierownik może ocenić pracę i wygenerować dokument z historią zlecenia. Takie rozwiązanie ułatwia dokumentowanie zleceń, zaoszczędza czas na przesyłanie zdjęć poprzez e-mail i ich porządkowanie. Więcej informacji wraz z filmem dostępne jest pod adresem www.mobilnyserwisant.pl.

Mobilnyserwisant.pl - tablet i telefon