Portal branży metalowej

Metale.org to miejsce stworzone dla wszystkich osób interesujących się i działających w branży metalowej – producentów, dystrybutorów, instalatorów, klientów i pasjonatów. Jednym słowem dla każdego!

W naszym serwisie internetowym znajdziesz szeroki Katalog Firm prezentujący setki sprawdzonych, rzetelnych firm z branży oraz Katalog Produktów, w którym odnajdziesz szeroko opisane produkty i usługi firm z branży metalowej.

Dzięki darmowej usłudze EZO  jednym kliknięciem złożysz Elektroniczne Zapytanie Ofertowe do wielu firm, które skontaktują się z Tobą i przedstawią wycenę produktu lub realizacji usługi.

Metale.org to portal, w którym odnajdziesz interesujące artykuły, prezentacje rynkowych nowości, porady, opisy technologii i wiele innych ciekawych treści.

Serwis jest również bardzo skutecznym medium promującym firmy oraz produkty z branży metalowej. W portalu można odnaleźć producentów i dostawców metali żelaznych i nieżelaznych, stali węglowej, stopowej, nierdzewnej, firmy świadczące usługi obróbki skrawaniem, plastycznej, cieplnej i innych, elektrodrążeniem, cięciem, pneumatyką, robotyką itd.

Jeśli prowadzisz branżową firmę to odwiedź portal Metale.org i bezpłatnie dodaj swoją firmę do naszego katalogu.

Metale.org - portal branży metali