Portal branży jedzenia

Jedzenie.info.pl to miejsce stworzone dla wszystkich osób interesujących się i działających w branży spożywczej – producentów, dystrybutorów, klientów. Jednym słowem dla każdego!

W naszym serwisie internetowym znajdziesz szeroki Katalog Firm prezentujący setki sprawdzonych, rzetelnych firm z branży oraz Katalog Produktów, w którym odnajdziesz szeroko opisane produkty i usługi firm z branży spożywczej.

Dzięki darmowej usłudze EZO  jednym kliknięciem złożysz Elektroniczne Zapytanie Ofertowe do wielu firm, które skontaktują się z Tobą i przedstawią wycenę produktu lub realizacji usługi.

Jedzenie.info.pl to portal, w którym odnajdziesz interesujące artykuły, prezentacje rynkowych nowości, porady, opisy technologii i wiele innych ciekawych treści.

Serwis jest również bardzo skutecznym medium promującym firmy oraz produkty z branży spożywczej. W portalu można odnaleźć producentów i dostawców mięs, ryb i wędlin, nabiału, owoców i warzyw, dań gotowych, produktów ekologicznych i wielu innych branżowych produktów.

Jeśli prowadzisz branżową firmę to odwiedź portal Jedzenie.info.pl i bezpłatnie dodaj swoją firmę do naszego katalogu.

Ulotka reklamowa - jedzenie.info.pl