Portal branży kominiarskiej

Kominy.biz to miejsce stworzone dla wszystkich osób interesujących się i działających w branży kominiarskiej – producentów, dystrybutorów, instalatorów, klientów i pasjonatów. Jednym słowem dla każdego!

W naszym serwisie internetowym znajdziesz szeroki Katalog Firm prezentujący setki sprawdzonych, rzetelnych firm z branży oraz Katalog Produktów, w którym odnajdziesz szeroko opisane produkty i usługi firm z branży kominiarskiej.

Dzięki darmowej usłudze EZO  jednym kliknięciem złożysz Elektroniczne Zapytanie Ofertowe do wielu firm, które skontaktują się z Tobą i przedstawią wycenę produktu lub realizacji usługi.

Kominy.biz to portal, w którym odnajdziesz interesujące artykuły, prezentacje rynkowych nowości, porady, opisy technologii i wiele innych ciekawych treści.

Serwis jest również bardzo skutecznym medium promującym firmy oraz produkty z branży kominiarskiej. W portalu można odnaleźć firmy trudniące się produkcją i dostawą systemów kominowych, kominków, wkładów kominowych i kominów przemysłowych.

Jeśli prowadzisz branżową firmę to odwiedź portal Kominy.biz i bezpłatnie dodaj swoją firmę do naszego katalogu.

Kominy.biz - portal branży kominiarskiej