Strona internetowa to najłatwiejsza, najszybsza i najtańsza forma dotarcia do klientów. Dzisiaj firma nie może pozwolić sobie na brak adresu www, konta pocztowego czy chociażby niewielkiej wizytówki. Serwis WWW to standard. Książki telefoniczne przeszły do lamusa, teraz w ciągu chwili możesz wyszukać mnóstwo informacji poprzez wyszukiwarki internetowe, katalogi, portale branżowe, jeżeli nie będzie Ciebie w Internecie, potencjalni klienci do Ciebie nie trafią. Proste!

Jeżeli nie masz jeszcze strony, to nie zwlekaj z jej kupnem, jej brak to strata, na którą chyba Cię nie stać. Możesz zamówić wykonanie autorskiego serwisu lub zarejestrować się w jednym z osiemnastu portali branżowych, w którym za niewielkie pieniądze dostaniesz serwis z Systemem Zarządzania Treścią (CMS), a oprócz tego wpis do katalogu i produktów. Więcej o portalach branżowych

 

Systemy Zarządzania Treścią (CMS)

Specjalizujemy się w tworzeniu profesjonalnych rozwiązań internetowych, jednym z nich jest System Zarządzania Treścią (CMS), poprzez który w łatwy sposób możesz administrować swoją stroną internetową, modyfikować zawartość stron, zmieniać cennik, czy dopisywać informację o kolejnym sukcesie Twojej firmy. Obsługa jest prosta i intuicyjna, a firma zaoszczędza na zatrudnianiu specjalistów.

 

Serwisy WWW

Serwis WWW, portal korporacyjny, to rozbudowana aplikacja internetowa zawierające niezbędne dla nowoczesnego działania firmy elementy takie jak: informacyjne strony WWW, system obiegu dokumentów, extranet dla klientów, system intranetowy dla pracowników, poprzez który są informowani o funkcjonowaniu firmy, dostęp do baz danych i wiele innych, często tworzonych pod indywidualny charakter funkcjonowania przedsiębiorstwa.

 

e-commerce

Internet to doskonały kanał dystrybucji twoich produktów, w Internecie nie istnieją granice, informacje o Twoich produktach są dostępne z każdego miejsca na świecie. Poprzez sklep internetowy możesz dokonywać wymiany handlowe, o każdej porze, bez konieczności fizycznego kontaktu z klientem. Systemy płatności elektronicznej dają pewność realizowanych transakcji.

 

Opieka nad WWW

Wspieramy technicznie przy obsłudze strony WWW, do naszych obowiązków może należeć wykonywanie aktualizacji, dodawanie kolejnych stron serwisu oraz inne powierzone nam przez Państwa zadania.

 

Aplikacje internetowe

W skład naszych usług wchodzi również tworzenie indywidualnych rozwiązań internetowych, dopasowanych do potrzeb klienta np. system obiegu dokumentów, aplikacje do zarządzania biurem, kontaktami z klientem, systemy extra i intranetowe oraz inne. Stworzymy aplikacje spełniającą wszystkie Twoje oczekiwania i potrzeby. Specjalizujemy się w budowie aplikacji opartych o język programowania PHP, AJAX, XHTML, JavaScript w połączeniu z bazami danych. Zapewnimy kompleksową obsługę klienta pod względem programistycznym jak i utrzymania aplikacji stąd zajmujemy się również administracją serwerami dedykowanymi.

Wybrane projekty stron
Mobilnyserwisant.pl - łatwe i szybkie dokumentowanie zleceń telefonem
Strona aplikacji Mobilnyserwisant.pl służąca do łatwego i szybkiego dokumentowania zleceń za pomocą telefonu lub tabletu.
Dodruku3D.pl - Wydruki 3D, prototypowanie
Strona firmy zajmującej się wydrukami i prototypowaniem 3D.
Dziedzic-zpu.pl - posadzki przemysłowe z żywic i ich kompozytów
Strona firmy zajmującej się wykonawstwem posadzek żywicznych.