Portal branży narzędziowej

Narzedziownia.org to miejsce stworzone dla wszystkich osób interesujących się i działających w branży narzędziowej – producentów, dystrybutorów, instalatorów, klientów i pasjonatów. Jednym słowem dla każdego!

W naszym serwisie internetowym znajdziesz szeroki Katalog Firm prezentujący setki sprawdzonych, rzetelnych firm z branży oraz Katalog Produktów, w którym odnajdziesz szeroko opisane produkty i usługi firm z branży narzędziowej.

Dzięki darmowej usłudze EZO  jednym kliknięciem złożysz Elektroniczne Zapytanie Ofertowe do wielu firm, które skontaktują się z Tobą i przedstawią wycenę produktu lub realizacji usługi.

Narzedziownia.org to portal, w którym odnajdziesz interesujące artykuły, prezentacje rynkowych nowości, porady, opisy technologii i wiele innych ciekawych treści.

Serwis jest również bardzo skutecznym medium promującym firmy oraz produkty z branży narzędziowej. W portalu można odnaleźć narzędziownie z całej Polski, firmy świadczące usługi obróbki skrawaniem, plastycznej, cieplnej, spawania, napraw i regeneracji, dostawców maszyn i urządzeń.

Jeśli prowadzisz branżową firmę to odwiedź portal Narzedziownia.org i bezpłatnie dodaj swoją firmę do naszego katalogu.

Narzedziownia.org - portal branży narzędziowej