Portal branży tworzyw

Tworzywa.org to miejsce stworzone dla wszystkich osób interesujących się i działających w branży tworzyw sztucznych – producentów, dystrybutorów, instalatorów, klientów i pasjonatów. Jednym słowem dla każdego!

W naszym serwisie internetowym znajdziesz szeroki Katalog Firm prezentujący setki sprawdzonych, rzetelnych firm z branży oraz Katalog Produktów, w którym odnajdziesz szeroko opisane produkty i usługi firm z branży tworzyw sztucznych.

Dzięki darmowej usłudze EZO  jednym kliknięciem złożysz Elektroniczne Zapytanie Ofertowe do wielu firm, które skontaktują się z Tobą i przedstawią wycenę produktu lub realizacji usługi.

Tworzywa.org to portal, w którym odnajdziesz interesujące artykuły, prezentacje rynkowych nowości, porady, opisy technologii i wiele innych ciekawych treści.

Serwis jest również bardzo skutecznym medium promującym firmy oraz produkty z branży tworzyw sztucznych. W portalu można odnaleźć producentów i dostawców produktów gotowych, surowców, maszyn i urządzeń do produkcji tworzyw sztucznych, firmy świadczące usługi recyklingu, utylizacji, przetwórstwa.

Jeśli prowadzisz branżową firmę to odwiedź portal Tworzywa.org i bezpłatnie dodaj swoją firmę do naszego katalogu.

Ulotka reklamowa - tworzywa.org