Pojawienie się na rynku reklamowym branżowych portali internetowych spotkało się z dużym zainteresowaniem firm działających w danej branży, ze względu na skuteczność i wszechstronność form promocji. Różnorodne formy dotarcia do odbiorcy w rozsądnej cenie w zestawieniu z ich wysoką skutecznością, stanowią główny argument przemawiającym za promocją w naszych serwisach.

 

Każdy portal ukierunkowany jest na daną branżę, przez co np. na serwisie budowanym odnaleźć możemy firmy, produkty, publikacje, informacje o przetargach czy imprezach targowych tylko z branży budowlanej. Dlatego ten serwis stanowi idealne miejsce reklamowe dla firm ze wspomnianego sektora budowlanego. Na takiej zasadzie funkcjonują wszystkie nasze portale branżowe.

 

Zastosowane przez nas rozwiązania znalazły uznanie w oczach branż, w których działają nasze portale. Dzięki temu z naszych form promocji korzystają dziś setki firm z kilkunastu sektorów przemysłu i usług. Być może Twoja firma działa w obsługiwanych przez nas branżach – przejdź do działu realizacje, odnajdź właściwy dla siebie portal i skontaktuj się z nami. Pracownicy działu sprzedaży doradzą jak najlepiej wypromować Twoją firmę.

 

Nie czekaj dłużej – Twoja konkurencja już u nas jest!

Sieć branżowych portali internetowych
Alarmy.org
Blacha.biz
Budowa.org
Budownictwo.org
Chlodnictwo.biz
Elektryka.org
jedzenie.info.pl
Klimatyzacja.biz
Kominy.biz
Ksiegowosc.org
Metale.org
Narzedziownia.org
Nieruchomosci.biz
odpylanie.info
Ogrzewanie.info.pl
Opakowania.biz
Rachunkowosc.org
Sacro.com.pl
stolarstwo.org
Styropian.biz
Tworzywa.org
Wentylacja.biz