Gdańskie Dni Elektryki

W dniu dzisiejszym pragniemy poinformować, że portal Elektryka.org został Partnerem Medialnym Gdańskich Dni Elektryki, które odbędą się 26-28 października 2017. Gdańskie Dni Elektryki (GDE) to przede wszystkim targi firm, konferencja, zawody konstruktorów, szkolenia, wyjazd techniczny. Konferencja Naukowo-Techniczna odbywająca się podczas GDE to przede wszystkim spotkanie najlepszych prelegentów z całego kraju oraz specjalistów i delegatów firm.…

Details

Polska Izba Opakowań

Opakowania.biz oraz Jedzenie.info.pl podjęły współpracę z Polską Izbą Opakowań. Tym samym serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji BEZPIECZNE OPAKOWANIA ŻYWNOŚCI w dniu 26 września w ramach targów żywności POLAGRA FOOD, POLAGRA TECH oraz Targów Opakowań Żywności PAKFOOD. Polska Izba Opakowań została utworzona w październiku 1994 r. Izba jest organizacją samorządu przedsiębiorców skupiającą producentów opakowań, materiałów…

Details

XVIII Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO

Pragniemy poinformować, że portal Sacro.com.pl po raz kolejny został Partnerem Medialnym XVIII Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO. XVIII Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO, to najważniejsze wydarzenie branży sakralnej w Europie. Ta, jedyna w swoim rodzaju impreza to nie tylko wydarzenie komercyjne, ale też…

Details

KIELCE IFRE-EXPO

W dniu dzisiejszym portal Alarmy.org objął Patronatem Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych Kielce IFRE-EXPO!

Na zwiedzających czeka wiele atrakcji takich jak zawody strażaków jednostek OSP, widowiskowe pokazy ratownicze, koncert orkiestr strażackich, prezentacja dziecięcej drużyny pożarniczej a także konkursy z rzeczowymi nagrodami.

Targi Spożywczo-Gastronomiczne FOODEXPO

W dniu dzisiejszym pragniemy poinformować, że Jedzenie.info.pl został Partnerem Medialnym Targów Spożywczo-Gastronomicznych FOODEXPO! FOODEXPO to największe targi spożywczo-gastronomiczne w Polsce północnej. Tu można było nawiązać kontakty z producentami i dostawcami produktów, sprzętu i wyposażenia dla biznesu gastronomicznego i zaczerpnąć inspiracji z prezentowanych trendów w gastronomii. Oferta FOODEXPO skierowana była przede wszystkim do profesjonalistów: właścicieli i…

Details

Targi Urządzeń Gastronomicznych

Śpieszymy z informacją o kolejnej umowie! W dniu dzisiejszym portal Jedzenie.info.pl objął Patronatem Medialnym Targi Urządzeń Gastronomicznych, które po raz kolejny organizowane są przez Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia!

ITM = Innowacje, Technologie, Maszyny

Kolejne portale Patronem Medialnym! Tym razem serwisy: Metale.org, Narzedziownia.org oraz Blacha.biz objęły Patronatem Targi ITM!

Innowacje, Technologie, Maszyny to niewątpliwie biznes na najwyższym poziomie. Spotkania przedstawicieli polskich i światowych firm, demonstracje najnowszych technologicznych rozwiązań, intratne kontrakty i pozyskiwanie nowych klientów.

Patronat medialny dla książek PWN

Nasze portale zostały jednym z głównych Partnerów Medialnych Wydawnictwa Naukowego PWN SA. Logotypy serwisów będą mogli Państwo znaleźć na okładkach branżowych książek, a na naszych portalach znajdą Państwo informację z możliwością przedpremierowego zamówienia!

51 Międzynarodowe Targi Budownictwa i Strefa Dobrych Wnętrz „TWÓJ DOM 2017”

W dniu dzisiejszym pragniemy poinformować, że portale Budowa.org, Budownictwo.org oraz Nieruchomosci.biz, Chlodnictwo.biz, Wentylacja.biz, Klimatyzacja.biz, Ogrzewanie.info.pl oraz Elektryka.org zostały Partnerem Medialnym 51 Międzynarodowe Targi Budownictwa i Strefa Dobrych Wnętrz „TWÓJ DOM 2017.

Targi TWÓJ DOM –  największe targi budowlane w Polsce południowej, miejsce spotkań biznesowych i pozyskiwania nowych klientów.

Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM

Portale Narzedziowania.org, Metale.org, Tworzywa.org oraz Opakowania.biz wspierają swoją miejscowość! Od 25-27 kwietnia 2017 w Bydgoszczy odbędzie się pierwsza edycja Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM  a my jako Partner Medialny wspieramy Organizatora w ich promocji. Targi kooperacyjne INNOFORM będą znakomitą platformą biznesową oraz miejscem bezpośredniej wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy producentami, dystrybutorami i naukowcami a…

Details

III Targi Budowlane DOM w Katowicach

Śpieszymy z informacją o kolejnej umowie! W dniu dzisiejszym portale Budownictwo.org, Budowa.org  Kominy.biz, Styropian.biz, Ogrzewanie.info.pl, Wentylacja.biz, Klimatyzacja.biz, Wentylacja.biz, Nieruchomosci.biz, Stolarsto.org oraz Alarmy.org objęły Patronatem III Targi Budowlane DOM w Katowicach!

10. Targi Budowlane Silesia Building Expo

W dniu dzisiejszym pragniemy poinformować, że portale Budowa.org, Budownictwo.org, Alarmy.org, Chlodnictwo.biz, Klimatyzacja.biz, Wentylacja.biz, Kominy.biz, Elektryka.org, Nieruchomosci.biz oraz Ogrzewanie.info.pl został Partnerem Medialnym 10. Targów Budowlanych Silesia Building Expo.  Podczas Targów będzie można zapoznać się nie tylko z najnowszymi materiałami budowlanymi i ofertą firm usługowych z zakresu budowy i remontów, ale także znaleźć elementy niezbędne do wykańczania…

Details

46 Opolskie Targi Budownictwa

W dniu dzisiejszym pragniemy poinformować, że portale Budowa.org, Budownictwo.org oraz Nieruchomosci.biz zostały Partnerem Medialnym 46 Targów Budownictwa Mój Dom. Jak mówią sami organizatorzy kolejna edycja targów już cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony firm jak i ze strony klientów. Pojawi się dużo nowoczesnych rozwiązań technicznych ze świata, które zostaną zaprezentowane przez firmy z całej Polski.

Targi Grupy SBS 2017

Śpieszymy z informacją o kolejnej umowie! W dniu dzisiejszym portale Budowa.org, Budownictwo.org, Wentylacja.biz, Klimatyzacja.biz oraz Chlodnictwo.biz objęły Patronatem Medialnym Targi Grupy SBS, które  zgromadzą ponad 100 wystawców z branży instalacyjno-sanitarno-grzewczej i sieci zewnętrznych! Serdecznie zapraszamy do udziału!

Mazury HoReCa

Pragniemy poinformować, że portal Jedzenie.info.pl po raz kolejny  został Partnerem Medialnym Targów Mazury HoReCa organizowanych przez EXPO MAZURY SPÓŁKA AKCYJNA. Wydarzenie odbywa się w formule B2B opartej na krótkich spotkaniach biznesowych (tzw. Business Speed Date) wystawców z potencjalnymi kontrahentami, Hosted Buyers. Ta formuła umożliwia porównanie ofert handlowych, znalezienie nowych kanałów dystrybucji, pozyskanie bezpośrednich kontaktów oraz…

Details

GRYF-BUD, TEO, BHP-BUD

Portale Budownictwo.org, Budowa.org wspierają swoją miejscowość! Już 1 kwietnia 2017 w Bydgoszczy odbędzie się kolejna edycja Targów GRYF-BUD, TEO i BHP-BUD, a my jako Partner Medialny wspieramy Organizatora w ich promocji. Targi GRYF – BUD zostały wzbogacone jest o Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej TEO oraz BHP – BUD czyli Targi Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w…

Details

XX Targi MÓJ DOM w Jaworznie

Śpieszymy z informacją o kolejnej umowie! W dniu dzisiejszym portale Budownictwo.org, Budowa.org  Kominy.biz, Styropian.biz, Ogrzewanie.info.pl, Wentylacja.biz, Klimatyzacja.biz, Wentylacja.biz, Nieruchomosci.biz, Stolarsto.org oraz Alarmy.org objęły Patronatem Medialnym XX Targi MÓJ DOM w Jaworznie.

Twój Dom Twój Ogród

Nasze portale Budownictwo.org oraz Budowa.org objęły Patronatem Medialnym kolejne Targi Budowlane Twój Dom Twój Ogród. Targi, które powinna odwiedzić każda osoba planująca budowę lub remont domu.

Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro

Portal Jedzenie.info.pl Partnerem Medialnym Międzynarodowych Targów Gastronomiczneych EuroGastro.

Targi EuroGastro są od 21 lat wiodącą imprezą targową na rynku HoReCa w Polsce. Mają międzynarodowy charakter, gromadzą setki wystawców i tysiące odwiedzających profesjonalistów z branży, a także znamienitych szefów kuchni, cukierników i osobowości kulinarne oraz światowej sławy ekspertów ds. kawy, baristów i barmanów.

Targi Budowlane BUD-GRYF

W dniu 17 stycznia 2017 nawiązaliśmy 6 rok z rzędu współpracę barterową z Żeglugą Szczecińską Sp. z o.o. organizującymi Targi Budowlane BUD-GRYF. Wydarzenie skierowane do firm i osób poszukujących nowych technologii, materiałów i produktów związanych z budownictwem, a także z energią odnawialną oraz konwencjonalną.

Targi Nieruchomości Przyjdź, kup i zamieszkaj „NA SWOIM” Wrocław

Pragniemy poinformować, że portal Nieruchomosci.biz został Partnerem Medialnym Targów Nieruchomości Przyjdź, kup i zamieszkaj „NA SWOIM” Wrocław organizowanych przez Group4Events. Podczas będą mogli Państwo skorzystać z niedostępnych nigdzie indziej promocji i ofert specjalnych, uzyskać darmowe porady prawne i finansowe, niezbędne do bezproblemowego zakupu mieszkania czy domu, a także wziąć udział w konkursach z cennymi nagrodami.

Kongres Podatków i Rachunkowości

Ksiegowosc.org oraz Rachunkowosc.org Patronem Medialnym VII Kongresu Podatków i Rachunkowości KPMG, największego corocznego wydarzenia tego typu w Polsce skierowane do kadry zarządzającej, przede wszystkim dyrektorów finansowych i głównych księgowych.

Dni Druku 3D

Do „Przemysłowej Wiosny” w Targach Kielce dołączyły Dni Druku 3D a wraz z Nimi Nasze portale Tworzywa.org oraz Opakowania.biz, które zasiliły grono Patronów Medialnych.

Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja

W roku 2011 nawiązaliśmy pierwszą współpracę z największą wystawą branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej w Polsce. Dziś zaczęliśmy rok od podpisania umowy barterowej pomiędzy portalami Wentylacja.biz, Klimatyzacja.biz i Chlodnictwo.biz a Stowarzyszeniem Polska Wentylacja. Nasze Portale już 7 rok będą Patronem Medialnym największego spotkania specjalistów branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej.

Targi Mieszkań i Nieruchomości

Były Targi Budowlane LUBDOM to nie może zabraknąć Targów Mieszkań i Nieruchomości, których Patronem Medialnym od dziś jest portal Nieruchomosci.biz. Targi kierowane są do osób gotowych inwestować w grunty, budynki czy lokale, ale również do każdego, kto chce posiadać własny dom czy mieszkanie.

Targi Budowlane LUBDOM

Targi Budowlane LUBDOM na stałe wpisały się w kalendarz Naszych współprac. Budownictwo.org po raz kolejny Patronem Medialnym wiodących targów budowlanych we Wschodniej Polsce. LUBDOM Budownictwo to miejsce gdzie spotkasz Wystawców, którzy zaprezentują produkty oraz usługi kluczowe w pracach budowlanych i remontowych.

Międzynarodowe Targi Analityki i Technik Pomiarowych EuroLab

W dniu dzisiejszym podpisaliśmy umowę barterową pomiędzy portalem Tworzywa.org a Międzynarodowymi Targi Analityki i Technik Pomiarowych EuroLab organizowanymi przez MT Targi Polska. Targi EuroLab to specjalistyczna impreza o charakterze biznesowo-naukowym, skierowana do branży laboratoryjnej, powstająca przy współpracy merytorycznej ośrodków naukowo-badawczych z całej Polski.

Targi STOM -TOOL, STOM-BLECH, STOM-LASER, SPAWALNICTWO, WIRTOPROCESY, EXPO-SURFACE i CONTROL-STOM

Metale.org, Narzedziownia.org, Blacha.biz oraz Odpylanie.info.pl dołączyło jako Patron Medialny do „Przemysłowej wiosny” czyli do wydarzenia B2B branży obróbki metali, blach i technik spawalniczych. Cieszymy się, że po raz kolejny możemy współpracować przy tak ważnym wydarzeniu, które w Targach Kielce z roku na rok, cieszy się coraz większą popularnością.

Targi Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack

Vortale Opakowania.biz i Tworzywa.org znów na Targach Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2017! W dniu 15 listopada 2016 roku nawiązaliśmy współpracę z Centrum Wystawienniczo – Kongresowym Ptak Warsaw Expo i już od dziś widniejemy jako Patron Medialny specjalistycznej imprezy branży opakowań.

Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA

Pragniemy poinformować, że w dniu dzisiejszym portale Elektryka.org, Budownictwo.org, Alarmy.org oraz Nieruchomosci.biz zostały również Patronem Medialnym Targów ELEKTROTECHNIKA, które przeznaczone są dla producentów i dystrybutorów sprzętu niskiego i średniego napięcia, systemów alarmowych i rozwiązań umożliwiających instalację przewodów elektrycznych w nowoczesnych budynkach.

Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw

Opakowania.biz i Tworzywa.org po raz kolejny Patronem Medialnym największych i najważniejszych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw dotyczących branży reklamowej na świecie. Targi RemaDays Warsaw to 9 sektorów kompleksowo opisujących rynek reklamy i poligrafii: OUT&INDOORSYSTEMS, GIFTSWORLD, TECHNOLOGYPARK, PRINTSHOW, PHOTOCREATION, INTERNETSOLUTION, EVENTSHOW, TEXTILLEZONE I SCHOOL&OFFICEROOM.

Targi Budownictwa EXPO DOM

Dziś po raz kolejny Budownictwo.org dołączyło do grona Patronów Medialnych największych Targów Budownictwa EXPO DOM organizowanych przez MTR, imprezy która jest zaliczana do największych wydarzeń tej branży w Polsce, a w opinii wystawców uważana jest za najlepszą imprezę wystawienniczą „po tej stronie Wisły”.

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA

W dniu 22 września 2016 nawiązaliśmy 6 rok z rzędu współpracę barterową z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi sp. z o.o. organizującymi Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA, które uznawane są za jedne z najważniejszych wydarzeń targowych w portfolio Międzynarodowych Targów Poznańskich, największego centrum targowego w Polsce.

Ogłoszenie postępowania na wybór wykonawcy

Szanowni Państwo, Z radością informujemy, że firma Vertica ogłasza postępowanie na wybór wykonawcy badań naukowych. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie badań naukowych prowadzących do opracowania koncepcji, dokumentacji technicznej i modelu elementu systemu płyt wykonanych z materiału EPP do izolacji/tłumienia uderzeń oraz hałasu w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej za pośrednictwem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości…

Details

Ogłoszenie postępowania na wybór wykonawcy

Szanowni Państwo,

Z radością informujemy, że firma Vertica ogłasza postępowanie na wybór wykonawcy usług informatycznych w ramach projektu pn. „Wdrożenie e-usługi Adresorium oraz telepracy w firmie VERTICA” realizowanego w ramach Działania 4.3 „Rozwój komercyjnych e-usług” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego przez firmę VERTICA Łukasz Rutkiewicz.

Szczegóły postępowania dostępne są pod adresem: Zapytanie ofertowe

ue43

Otrzymaliśmy dotację w ramach działania 5.4.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Firma Vertica otrzymała dotację w ramach działania 5.4.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na projekt znak WND-POIG.05.04.01-04-019/13 pn. ” Ochrona patentowa cyfrowego modelowania powierzchni rzeczywistych”. Celem projektu jest rozpoczęcie międzynarodowej procedury patentowej dla wynalazku będącego własnością firmy na obszarze EPC oraz Stanów zjednoczonych. Budżet projektu: 390 000,00 PLN. Wartość dofinansowania: 273 000,00 PLN. Okres realizacji projektu:…

Details

Ogłoszenie postępowania na wybór dostawcy serwera

Szanowni Państwo, Informujemy, że firma Vertica ogłasza postępowanie na wybór dostawcy serwera w ramach projektu pn. „Budowa i wdrożenie internetowego systemu B2B polegającego na automatyzacji procesów oraz integracji informacji w systemach informatycznych”, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu państwa, działanie 8.2…

Details

Dokonaliśmy wyboru wykonawcy usług w ramach programu POIG 5.4.1.

Szanowni Państwo, Informujemy, że firma Vertica dokonała wyboru wykonawcy usług prowadzących do uzyskania międzynarodowej ochrony patentowej dla wynalazku, którego właścicielem jest Vertica Łukasz Rutkiewicz, projekt pn. „Ochrona patentowa cyfrowego modelowania powierzchni rzeczywistych”, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007 – 2013 w ramach działania 5.4.1. Wykonawcą…

Details

Ogłoszenie postępowania na wybór wykonawcy

Szanowni Państwo, Z radością informujemy, że firma Vertica ogłasza postępowanie na wybór wykonawcy usług prowadzących do uzyskania międzynarodowej ochrony patentowej dla wynalazku, którego właścicielem jest Vertica Łukasz Rutkiewicz, projekt pn. „Ochrona patentowa cyfrowego modelowania powierzchni rzeczywistych”, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007 – 2013 w…

Details

Ogłoszenie postępowania na wybór dostawcy serwera

Szanowni Państwo, Informujemy, że firma Vertica ogłasza postępowanie na wybór dostawcy serwera w ramach projektu pn. „Budowa i wdrożenie internetowego systemu B2B polegającego na automatyzacji procesów oraz integracji informacji w systemach informatycznych”, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu państwa, działanie 8.2…

Details

Ogłoszenie postępowania na wybór wykonawcy

Szanowni Państwo, Z radością informujemy, że firma Vertica ogłasza postępowanie na wybór wykonawcy usług informatycznych w ramach projektu pn. „Budowa i wdrożenie internetowego systemu B2B polegającego na automatyzacji procesów oraz integracji informacji w systemach informatycznych”, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu…

Details

Uzyskaliśmy wsparcie unijne w ramach programu 8.2.

Szanowni Państwo, Z radością informujemy, że firma Vertica przystąpiła do realizacji projektu pn. „Budowa i wdrożenie internetowego systemu B2B polegającego na automatyzacji procesów oraz integracji informacji w systemach informatycznych”, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu państwa, działanie 8.2 Wspieranie wdrażania elektronicznego…

Details